Кошик
67 отзыва
Для товарів з вітрини діє безкоштовна доставка :)
УкраїнаКиїв
+380988282023
+380507269947

Цікаві трдиції чаювання у світі...

Цікаві трдиції чаювання у світі...

Осінь - пора ароматного чаю та домашньої випічки з присмаком насолоди...

Чай — напій, що підкорив своїм ароматом і смаком не одну країну. Але уявлення про те, як його правильно готувати і навіть пити, у кожного свої. Чай народився в Азії і захопив весь світ. Кожен народ доповнив традиційний напій чимось своїм, унікальним і цікавим. А чайна церемонія — це щось дивовижне, наділене особливим змістом. В ній з'єднуються різні стихії об'єднані чаєм. Під час церемонії людина знаходить заспокоєння, знайомиться з усіма цінностями чаю: формою чайного листка, ароматом, кольором і смаком.
Вражає напій у татар. В окріп кладут кілька листків пресованого чаю і вливають туди небагато молока. Суміш кип'ятять і помішують протягом п'яти хвилин, потім додають трохи солі і розливають напій у піали, додаючи у кожну по пів чайної ложки вершкового масла. 
В Індії найчастіше змішують навпіл молоко і воду і варять чай, додаючи до нього безліч спецій і трав: перець, бадьян, кориця, мускатний горіх, імбир... 
Дуже дивна трація чаю в Монголії. Тут варять чай в казані з додаванням солі, молока, тваринного жиру, підсмаженого сала і борошна. 
І зовсім відрізняється чаювання в Європі. Тут найбільш знаменита британська традиція чаювання. Про англійський чай ходять легенди, і це не випадково. Тут чай прийнято пити три рази на день. На цьому традиційному чаюванні до чаю подається англійська випічка, а також вершкове масло, джем та крем. Чай британці п'ють в основному чорний з молоком. А от в Швеції подають чорний чай із шматочками фруктів і квітами. 
Головне знайти свій смачний рецепт чаю і насолоджуватись чаюванням довгими осінніми вечорами...
Попередні статті