Кошик
74 відгуки
Pole-Market - представник унікальних українських брендів!
УкраїнаКиїв
+380
98
828-20-23
+380
50
726-99-47
Гаманці та портмоне

Гаманці та портмоне

У сучасному світі гаманець не просто красивий аксесуар, але й предмет першої необхідності. Гаманець створений для того, щоб у Ваших кишенях не панував безлад та хаос. Банківські картки, візитівки, дисконтні картки, готівка та багато інших дрібниць будуть турботливо та дбайливо укладені на своїх місцях. Все, що Вам необхідно, це вибрати зручний та надійний гаманець чи портмоне, що буде задовільняти всі потреби.

Даний аксесуар дуже популярний як серед чоловіків так і серед жінок. Чоловіки частіше обирають стримані і класичні моделі, вони керуються мінімалізмом та компактністю, чого не можна відмітити про жінок. Вони часто обирають гаманці більш місткі та модерні. Для жінки важливо, щоб туди помістилися всі необхідні речі і навіть більше, і при цьому щоб був стильний та модний. Якщо чоловіки купують гаманець для грошей, то жінка керується тим, щоб за необхідності туди помістився навіть мобільний телефон.

Чоловічі, жіночі, маленькі та великі, шкіряні, текстильні, з екошкіри, із тисненням чи гравіровкою, великий вибір кольорів та моделей. Знайдіть той, який буде до вподоби саме Вам!

Вдалого шопінґу))

1 2 ... 7

Вироби ручної роботи від українських майстерень.