Кошик
64 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
Для товарів з вітрини діє безкоштовна доставка :)
УкраїнаКиїв
+380988282023
+380507269947

Шкіряні ключниці

Проблема сучасної людини — і жінок, і чоловіків: смартфон та ключі. Ключі взагалі завжди були проблемною річчю — важливі і незамінні, вони спричиняють массу незручностей, куди б ви іх не поклали. Тут вам і розірвані кармани, і речі, що зіпсовані через подряпини, і нерви, втрачені в пошуках ключів у бездонній сумочці. Вихід простий — шкіряні ключниці да чохли для ключів.

Переваги шкіряних ключниць від Wellbags, BlankNote, Boorbon

Шкіряна ключниця або чохол для ключів сьогодні — важливий аксесуар для сучасної людини, нарівні з гаманцем. З появою смартфонів, питання з ключами особливо загострилося. Саме тому провідні українські виробники аксесуарів зі шкіри ручної роботи Wellbags, BlankNote, Boorbon випускають різноманітні ключниці.

Особливості чохлів для ключів:

  • груба міцна шкіра — найкращий варіант матеріалу для ключниць. Така шкіра не тільки захищає ваші речі від гострих ключів, але й не дає їм дзвеніти. Плюс, груба шкіра більш практична;

  • в одному кольорі з гаманцем. Гаманець, ключниця та інші шкіряні аксесуари в єдиному колірному рішенні виглядають дуже стильно. Обираючи колір ключниці подумайте про те, що чим вона яскравіша, тим легше буде її знайти. З іншого боку — стримані кольори меньше забруднюються. Етикет у цьому питанні мовчить та дозволяє обирати будь-що;

  • для впевненості в тому, що ви взяли ключі із собою обирайте модели ключниць та гаманців для ключів, що мають ремінець кріплення до сумки з карабином. Так загубити ключи майже неможливо.

Придбавши ключницю, вже за тиждень ви не зможете збагнути, як раніше обходилися без неї. Ключниця також стане прекрасним та небанальним подарунком як для жінки, так і для чоловіка. Обирайте ключниці та гаманці для ключів від провідних українських виробників Wellbags, BlankNote та Boorbon на нашому сайті з гарантією якості та кращої ціни!