Кошик
64 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
Для товарів з вітрини діє безкоштовна доставка :)
УкраїнаКиїв
+380988282023
+380507269947

Ділові шкіряні сумки

Що може порадувати будь-яку жінку без шкоди для фігури? Звичайно, нова сумочка! Особливо якщо це сумочка від Boorbon з натуральної шкіри! По-перше, сумок багато не буває, а по-друге, ділова шкіряна сумка від  Boorbon — це пряма інвестиція у ваш успіх! Нам можуть подобатися які завгодно сумочки, але те враження, яке ми справляємо на оточуючих колег та знайомих залежить від сумочки, яку ми беремо на роботу. А ще від неї залежить, наскільки стильно і дорого ми виглядаємо в офісі. І наскільки впевнено себе відчуваємо.

 

Переваги ділових шкіряних сумок від Boorbon

  • Стильно та лаконічно. Є сумочки, що пасують лише під один образ.  Boorbon не з таких. Чисті лінії крою, мінімум деталей, класичні але стильні цвітові рішення. І, звичайно, преміальна якість шкіри. Така сумка пасуватиме майже під все!

  • Якість жіночої сумки можна визначити за якістю шкіри, фурнітури та матеріалів, з яких вона зроблена. Boorbon знаються на кожному з цих пунктів. Саме тому, через рік-два ви розумієте, що відрізняє шкіряну сумку від еко та шкірзамінника — вона дуже гарно «старіє». Шкіра лише трішечки треться, набуваючи дорожчого, вінтажного вигляду. Принаймні та, що використовують Boorbon.

  • Ідеальній крій. Що потрібно сучасній леді у офісі? Ділові папери, ноутбук, телефон. Саме тому справжня ділова сумка має бути гармонійною за розміром та вміщати все необхідне. Boorbon створили жіночі ділові сумки за натуральної шкіри саме виходячи з цих потреб, тому вам буде дуже зручно ходити на роботу з такою сумкою.

Ділова сумка з натуральної шкіри не просто виконує свою пряму роботу, але й створює про власницю певне враження. Так, дизайнерська сумка з натуральної шкіри завжди «додає балів» вашому діловому образу, показуючи, що ви людина, яка цінує якість та комфорт.  Сучасна леді працює 5 днів на тиждень і кожен з цих днів хоче виглядати гарно, стильно, жіночно і щоб при цьому їй було зручно. Якщо ви — саме така леді, ці сумки створено саме для вас!